Niedziela (02.08)

  • od 14:00 -  Zakwaterowanie. 
  • 16:00 - 18:00 - Warsztaty Mastermind I (podział na grupy 3-4 osobowe).
  • 18:30 - Kolacja
  • 20:00 - 22:00 - Rozpoczęcie Biznes Campu. Autoprezentacja uczestników.

Poniedziałek (03.08)

  • 09:00 - 09:30 - Śniadanie
  • 10:00 - 12:00 - Maciej Dutko - "Zen obsługi e-klienta"
  • 12:30  - 13:30 - Tomasz Burcon - "Przygotowanie nieruchomości pod wynajem hybrydowy"
  • 14:00 - Obiad
  • 15:00 - 16:30 - Monika Kołodziejczyk - "Skuteczna reklama na Facebooku"
  • 17:00 - 18:15 - Jan Wojciech Kubań - "Pracownik - poziomy kompetencji. Samoucząca się organizacja"
  • 18:30 - Kolacja
  • 19:30 - 20:30 - Sesja "Fuck-up Story" - 3-5 minutowe historie o popełnionych błędach (uczestnicy & wykładowcy)
  • 21:00 - OGNISKO

Wtorek (04.08)

  • 09:00 - 09:30 - Śniadanie
  • 10:00 - 11:30 - Sławomir Gdak - "Jak wypozycjonować Twoją stronę w Google, minimalizując czas i koszty"
  • 12:00 - 13:30 - Małgorzata Wierzbicka - "Usprawnienia w firmie czyli jak oszczędzić czas i pieniądze"
  • 14:00 - Obiad
  • 15:00 - 16:30 - Michał Kosel - "Najczęstsze błędy prawne e-biznesów"
  • 17:00 - 18:15 - Bartosz Langa - "Podnosimy ceny zawodowo. - czyli nie obniżaj cen, tylko zwiększaj wartość produktów"
  • 18:30 - Kolacja
  • 19:30 - 21:00 - Warsztaty Mastermind II (podział na grupy 3-4 osobowe)
  • 22:00 - OGNISKO

Środa (05.08)

  • 08:00 - Śniadanie + suchy prowiant na cały dzień
  • 08:30 - Wycieczka w góry ! Powrót wieczorem do Ośrodka.
  • 18:00 - Obiadokolacja
  • 19:00 - 21:00 - Warsztaty Mastermind III (podział na grupy 3-4 osobowe)
  • 22:00 - OGNISKO

Czwartek (06.08)

  • 09:00 - 09:30 - Śniadanie
  • 10:00 - 12:00 - Paweł Bochnowski - "Zarządzanie zespołem - warsztaty"
  • 12:30 - 13:45 -  Izabela Antosiewicz - "Psychologia Mocnych Stron - praktyczne zastosowanie w zarządzaniu sobą i zespołem"
  • 14:00 - Obiad
  • 15:00 - 16:30 - Zbigniew Dzideczek - "Komunikacja w biznesie i nie tylko, czyli kung-fu negocjacji - cz.1"
  • 17:00 - 18:15 - Zbigniew Dzideczek - "Komunikacja w biznesie i nie tylko, czyli kung-fu negocjacji - cz.2"
  • 18:30 - Kolacja
  • 19:30 - 20:30 - Mecz Piłki Nożnej - "Uczestnicy # Wykładowcy"
  • 22:00 - OGNISKO

Piątek (07.08)

  • 09:00 - 09:30 - Śniadanie
  • 10:00 - 11:30 - Filip Piechowiak - "Zarządzanie finansami w firmie"
  • 12:00 - 13:30 - Marcin Głąb - "Jak ułożyć współpracę ze wspólnikami na przykładzie spółki rodzinnej"
  • 14:00 - Obiad
  • 15:00 - 16:30 - Paweł Doniec - "Jak chronić swój majątek - Q & A"
  • 17:00 - 18:15 - Zdzisław Dąbczyński - "Poznaj siebie i popraw swoją skuteczność"
  • 18:30 - Kolacja
  • 19:00 - 21:00 - Warsztaty Publicznego Przemawiania / Improwizacji / Gorących Pytań
  • 22:00 - OGNISKO + śpiewamy z gitarą pod hasłem: Piosenki, które inspirują i motywują 🙂

Sobota (08.08)

  • 09:00 - 09:30 - Śniadanie
  • 10:00 - 11:30 - Izabela Antosiewicz - "Czy dziecko przedsiębiorcy ma wrodzony talent przedsiębiorczości?"
  • 12:00 - 13:30 - Łukasz Marczewsk - "Business intelligence - wyszukiwanie/pozyskiwanie danych"
  • 14:00 - Obiad
  • 15:00 - 16:30 - Krzysztof Pronobis - "Agresywna konkurencja i potyczki z urzędami"
  • 17:00 - 18:15 - Ks. Maciej Gierula - "Przyzwoitość Biznesu"
  • 18:30 - Kolacja
  • 19:30 - Oficjalne podsumowanie Biznes Campu oraz wręczenie Dyplomów uczestnikom.
  • 21:00 - Pożegnalne Ognisko!

Niedziela (09.08)

  • 08:30 - 09:30 - Śniadanie
  • do 10:00 - wykwaterowanie i powrót do domu !