Paweł Bochnowski

Przedsiębiorca
Ekspert w zakresie wdrażania zmian i zarządzania projektami nie tylko w dużych korporacjach, ale również w startupach. Świadczy szereg usług z zakresu zarządzania dla różnych klientów (korporacje, MiSie, start-upy, NGOsy).

Monika Kołodziejczyk

Przedsiębiorca
Właściciel agencji marketingowej #ThinkDigital. Dynamiczny i kreatywny ekspert z 8-letnim doświadczeniem w branży online. Z powodzeniem przygotowuje i realizuje strategie oraz buduje wizerunek marek online. Wspiera w prowadzeniu działań w Social Media i Google. Ekspert w dziedzinie prowadzenia kampanii reklamowych, które prowadzą do stymulowania rozwoju biznesu i maksymalizacji wyników.

Maciej Dutko

Przedsiębiorca, inwestor,
Autor kilkunastu książek (m.in. „Targuj się! Zen negocjacji”, „Biblia e-biznesu”, „Efekt tygrysa”). Felietonista, wykładowca akademicki, autor bloga AkademiaInternetu.pl. Właściciel firmy audytorskiej Audite.pl oraz firmy edytorskiej w Polsce Korekto.pl.

Sławomir Gdak

Przedsiębiorca
Przedsiębiorca, bloger. Prowadzę własną firmę GDAQ.PL od 2006 roku. Od 2009 roku prowadzę bloga na temat pozycjonowania stron www, który jest podstawą funkcjonowania firmy.

Małgorzata Wierzbicka

Przedsiębiorca
Tworzę mapy procesowe, procedury, karty stanowiskowe oraz różne inne narzędzia, dzięki którym zadania pracowników są uporządkowane, każda osoba wie dokładnie co i kiedy powinna zrobić. Zajmuję się tym od 9 lat, działałam w 5 krajach, na rynku Polskim 'uporządkowałam' już firmy z ponad 19 branży.

Zbigniew Dzideczek

Przedsiębiorca.
Praktyk gospodarczy specjalizujący się w restrukturyzacjach przedsiębiorstw i negocjacjach. Międzynarodowe doświadczenie zdobył w pracy w przedstawicielstwach handlowych Huty Stalowa Wola i PHZ Bumar w Północnej Afryce. Z powodzeniem prowadził i finalizował wielomilionowe negocjacje handlowe na rynkach Chin, Pakistanu, Maroka, RPA i Brazylii.

Tomasz Burcon

Przedsiębiorca, Inwestor
Przedsiębiorca, twórca marki Possession, firmy zarządzającej kilkudziesięcioma apartamentami i pokojami na wynajem krótko i długoterminowy w Trójmieście. Lider Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik".

Marcin Głąb

Przedsiębiorca, firma rodzinna
Przedsiębiorca, prowadzi firmę rodzinną w sektorze deweloperskim. Na rynku istnieją już od 1983 roku. Rocznie są w stanie wybudować nawet 30 domów jednorodzinnych. Sprzedają domy w stanie deweloperskim jak i pod klucz. Dodatkowo aranżują wnętrza, projektują ogrody. http://www.domdlakazdego.com.pl

Łukasz Marczewski

Przedsiębiorca
Twórca Frool oraz LeadPRO, internetowych narzędzi, które swoim zasięgiem objęły już ponad 14 000 000 ludzi. Ekspert pozyskiwania klientów, pasjonat Big Data, psychologii sprzedaży i analityki. Uczy pozyskiwania klientów na różne sposoby. http://lukaszmarczewski.pl

Bartosz Langa

Przedsiębiorca
Mówią na mnie Szaman Marketingu i wraz z swoją watahą w balanGO.pl #marketingirobię. Swoją wiedzę sprawdziłem na własnej skórze w Project Steel. Jeśli chcesz coś osiągnąć to rób to. Trzeba tyko chcieć! Bo zwyciężać mogą tylko Ci, co wierzą że mogą!

Izabela Antosiewicz

Przedsiębiorca, Coach
Prowadzi warsztaty, wykłady, sesje coachingowe i mentoringowe. Inspiruje pojedynczego człowieka i szeroką publiczność do budowania synergii w zespołach. Motywuje i wprowadza język mocnych stron w organizacjach.

Jan Wojciech Kubań

Przedsiębiorca
Przedsiębiorca, właściciel firmy produkującej oprogramowanie komputerowe QBS. Tak świetnie współpracuje z ludźmi, że pomimo iż prowadzi własną firmę, to jeszcze znalazł czas na stworzenie Fizyki Życia - ogólnej teorii, wielce pomocnej w zrozumieniu świata i w zarządzaniu firmą.

Zdzisław Dąbczyński

Przedsiębiorca
Przedsiębiorca, autor, inspirator. Założyciel i prezes zarządu firmy WIMED, która jest liderem produkcji znaków drogowych i urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego w Polsce i Europie.

Michał Kosel

Przedsiębiorca
W ciągu burzliwych 11 lat w branży wyspecjalizował się w zarządzaniu kryzysowym. Zbudował 2 placówki sportowe, nie mając złotówki na koncie, testując przy tym przedsprzedaż jako model pozyskania kapitału początkowego.

Filip Piechowiak

Przedsiębiorca
Uparty, ambitny oraz konsekwentny przedsiębiorca i strateg, który jak ryba w wodzie czuje się w sytuacjach kryzysowych i trudnych. Strategiczne zarządzanie i negocjacje to jego pasja. Trzyma w ryzach cashflow. Na bieżąco analizuje otoczenie w poszukiwaniu szans biznesowych. Ustala priorytety strategii i rozwoju firmy.

Paweł Doniec

Przedsiębiorca
Radca prawny.

Ks. Maciej Gierula

Przedsiębiorczy ksiądz
Fundatorem i pomysłodawcą Fundacji Pro Spe. Jest wielkim miłośnikiem podróży za co w domu rodzinnym stukali mu w czoło do czasu przyzwyczajenia się twierdząc: ,,Dajmy mu spokój i tak nie usiedzi w jednym miejscu”. Jego serce zostało na Kaukazie razem z polskimi misjonarzami, poprzez których pomaga dzieciom, ubogim, osobom starszym, chorym i potrzebującym.

Krzysztof Pronobis

Przedsiębiorca
Wolnościowiec z natury, życiowy niepoprawny optymista. Prowadzi wraz z żoną Internetowy Sklep Spożywczy w Szczecinie www.e-szop24.pl. Współzałożyciel kratowego Browaru Gryfus.