Michał Spławski

Przedsiębiorca, Domeny.tv
Prowadzi kilka biznesów internetowych. Serwis rejestracji domen internetowych www.Domeny.tv obsługuje aktywnie ponad 10 000 klientów. MSERWIS.pl to supermarket usług niezbędnych dla każdego właściciela stron internetowych - serwery, certyfikaty SSL, serwis i doradztwo.

Bartosz Langa

Przedsiębiorca
Mówią na mnie Szaman Marketingu i wraz z swoją watahą w balanGO.pl #marketingirobię. Swoją wiedzę sprawdziłem na własnej skórze w Project Steel i Axidro.pl. Jeśli chcesz coś osiągnąć to rób to.Trzeba tyko chcieć!

Maciej Dutko

Przedsiębiorca, inwestor,
Autor kilkunastu książek (m.in. „Targuj się! Zen negocjacji”, „Biblia e-biznesu”, „Efekt tygrysa”). Felietonista, wykładowca akademicki, autor bloga AkademiaInternetu.pl. Właściciel firmy audytorskiej Audite.pl oraz firmy edytorskiej w Polsce Korekto.pl.

Monika Mądel

Przedsiębiorca
Mistrzyni słowa spisanego... w procedurę. Swój pierwszy biznes (lokalną sieć delikatesów ekologicznych) sprzedałam z zyskiem m.in. dzięki księdze procedur liczącej ponad 200 instrukcji! Miłośniczka analizowania i organizowania, tworzenia procedur i optymalizacji procesów w firmach.

Zuzanna Łabno

Przesiębiorca
Skuteczne zarządzanie. Współwłaścicielka BQM - Business Quality Management. Rozwiązuje problemy przedsiębiorców, pokazuje nowe możliwości a także wspiera ich w osiąganiu założonych celów.

Zbigniew Dzideczek

Przedsiębiorca.
Praktyk gospodarczy specjalizujący się w restrukturyzacjach przedsiębiorstw i negocjacjach. Międzynarodowe doświadczenie zdobył w pracy w przedstawicielstwach handlowych Huty Stalowa Wola i PHZ Bumar w Północnej Afryce. Z powodzeniem prowadził i finalizował wielomilionowe negocjacje handlowe na rynkach Chin, Pakistanu, Maroka, RPA i Brazylii.

Michał Kosel

Przedsiębiorca
Przedsiębiorca, praktyk, który przeszedł przez te wszystkie etapy, od zachłyśnięcia się pierwszymi latami życia studenckiego, aż do zarządzania firmą marketingową, dwoma placówkami sportowymi i agencją artystyczno-eventową.

Krzysztof Pronobis

Przedsiębiorca
Wolnościowiec z natury, życiowy niepoprawny optymista. Prowadzi wraz z żoną Internetowy Sklep Spożywczy - www.e-szop24.pl. Z zamiłowania piwowar domowy.

Łukasz Marczewski

Przedsiębiorca
Twórca Frool oraz LeadPRO, internetowych narzędzi, które swoim zasięgiem objęły już ponad 14 000 000 ludzi. Ekspert pozyskiwania klientów, pasjonat Big Data, psychologii sprzedaży i analityki. Uczy pozyskiwania klientów na różne sposoby. http://lukaszmarczewski.pl

Radosław Gruszka

Przedsiębiorca, pracownik
Automatyk, specjalizuje się w marketingu online (optymalizacja stron i sklepów) i pozyskiwaniu danych marketingowych: www.pozyskiwaniedanych.pl