Zbigniew Dzideczek

Przedsiębiorca.
Praktyk gospodarczy specjalizujący się w restrukturyzacjach przedsiębiorstw i negocjacjach. Międzynarodowe doświadczenie zdobył w pracy w przedstawicielstwach handlowych Huty Stalowa Wola i PHZ Bumar w Północnej Afryce. Z powodzeniem prowadził i finalizował wielomilionowe negocjacje handlowe na rynkach Chin, Pakistanu, Maroka, RPA i Brazylii.

Iwona Jabrzyk

Przedsiębiorca
Podróżnik i networking międzynarodowy 🙂

Agnieszka Gniotek

Przedsiębiorca
Właścicielka współczesnej galerii sztuki Xanadu, zajmuje się inwestowaniem w obrazy i młodego malarstwa, których zakup nie zawsze wymaga zbyt dużych nakładów finansowych. Należy pamiętać że inwestycja w sztukę jest długoterminowa. W sztukę raczej należy inwestować nie więcej niż 10-15% portfela inwestycyjnego. Galeria zajmuję się także wynajmowaniem powierzchni pod wystawę oraz wynajmowaniem i sprzedażą swoich produktów dla przestrzeni biznesowych co pomaga znacząco podnieść prestiż prowadzonego biznesu. Sztuka może też być ciekawym pomysłem na prezent.

Jakub Betka

Przedsiębiorca
Zajmuję się obsługą prawną branży IT, e-commerce, medycznej i sportowej.

Maciej Bis

Przedsiębiorca
Analityk rynku nieruchomości. Posiada doświadczenie psychologiczne. Przez 6 lat pracował jako trener umiejętności psychospołecznych. Obecnie pomaga klientom zarobić i bezpiecznie unikać ryzyka w inwestowaniu w nieruchomości. Działalność obejmuje: Podnajem. Usługi wsparcia inwestycyjnego na poziomie strategicznym, analitycznym i prawnym.

Krzysztof Pronobis

Przedsiębiorca
Wolnościowiec z natury, życiowy niepoprawny optymista. Prowadzi wraz z żoną Internetowy Sklep Spożywczy w Szczecinie www.e-szop24.pl. Współzałożyciel kratowego Browaru Gryfus.

Dawid Pijanka

Przedsiębiorca
Od dziecka jest silnie związany z rodzinną kancelarią patentową. Ze względu na to, że od małego miał styczność z wynalazcami i ich wynalazkami stał się pasjonatem innowacyjnych technologii. W 2012 roku rozpoczął studia inżynieryjne na Politechnice Wrocławskiej na kierunku Automatyka i Robotyka na Wydziale Mechanicznym. W 2015 roku planując w najbliższym czasie założenie firmy – rozpoczął intensywne pochłanianie wiedzy biznesowej m.in. zapisał się na Kurs Podstawowy do ASBIRO. Studia magisterskie ukończył prowadząc już swoją firmę na Politechnice Rzeszowskiej na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn. W 2016 roku – będąc jeszcze studentem – założył firmę technologiczną – biuro projektowe specjalizujące się w projektowaniu wynalazków oraz technologiach 3D. Biuro wykonuje projekty techniczne, designerskie, animacje, wizualizacje 3D, opracowuje prototypy. Po ukończeniu aplikacji odbył 3-letnie szkolenia w Warszawie, dzięki którym mógł zostać rzecznikiem patentowym. W celu zwiększenia świadomości przyszłych przedsiębiorców, szerzenia innowacyjności w Polsce, w 2017 stworzył markę Wynalazca.TV, która osiągnęła wielki sukces na terenie kraju. Był to strzał w dziesiątkę. Wynalazca TV to połączenie kancelarii patentowej i biura projektowego. Oprócz szerzenia wiedzy własności intelektualnej, w ramach działalności Wynalazca TV świadczy usługi takie jak: tworzenie wynalazków wg wytycznych od klienta (np. podanie problematyki do rozwiązania), ochrona prawna (np. patenty, znaki towarowe), wyceny własności intelektualnej, prototypowanie. Pomagają wdrażać produkty na rynek tworząc animacje 3D i wizualizacje 3D, jak również pomagają w certyfikacji CE produktów.