Bob Spence

Przedsiębiorca, Asbiro CIC UK
Specjalista w dziedzinie rozwijania relacji biznesowych i networkingu. Autor "The Executive Programme in Professional and Business Networking".

Łukasz Marczewski

Przedsiębiorca, Frool
Łukasz Marczewski to twórca Frool oraz LeadPRO, internetowych narzędzi, które swoim zasięgiem objęły już ponad 14 000 000 ludzi. Ekspert pozyskiwania klientów, pasjonat Big Data, psychologii sprzedaży i analityki. Na co dzień uczy pozyskiwania klientów na różne sposoby.

Maciej Dutko

Przedsiębiorca, inwestor, Certyfikowany Wykładowca Allegro
Autor kilkunastu książek (m.in. „Targuj się! Zen negocjacji”, „Biblia e-biznesu”, „Efekt tygrysa”). Felietonista, wykładowca akademicki, autor bloga AkademiaInternetu.pl. Właściciel firmy audytorskiej Audite.pl oraz firmy edytorskiej w Polsce Korekto.pl.

Dariusz Urbaś

Przedsiębiorca, ZETZ sp. z o.o.
Aktualnie prezes spółki ZETZ sp. z o.o., będącej właścicielem marki KONTRAKTORS. Zaczynał swoją działalność w branży ubezpieczeń, następnie wszedł w budowlankę i otworzył hurtownię. Kiedy biznes świetnie się kręcił padł ofiarą oszustwa i wyłudzenia. Dziś dzieli się swoim doświadczeniem.

Jan Kubań

Przedsiębiorca, QBS
Przedsiębiorca, właściciel firmy produkującej oprogramowanie komputerowe QBS. Tak świetnie współpracuje z ludźmi, że pomimo iż prowadzi własną firmę, to jeszcze znalazł czas na stworzenie Fizyki Życia - ogólnej teorii, wielce pomocnej w zrozumieniu świata i w zarządzaniu firmą.

Marcin Pieleszek

Inżynier systemowy, trener, przedsiębiorca
Doradza w zakresie infrastruktury, narzędzi i bezpieczeństwa IT w firmach. www.pieleszek.pl

Michał Spławski

Przedsiębiorca, Domeny.tv
Prowadzi kilka biznesów internetowych. Serwis rejestracji domen internetowych www.Domeny.tv obsługuje aktywnie ponad 10 000 klientów. MSERWIS.pl to supermarket usług niezbędnych dla każdego właściciela stron internetowych - serwery, certyfikaty SSL, serwis i doradztwo.

Daniel Piesto

Nieruchomości
Przedsiębiorca. Prezes Zarządu Lexa sp. z o.o. Prawnik z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Prowadzi spółkę inwestującą w nieruchomości. Potrafi uregulować stan prawny prawie każdej nieruchomości, świetny analityk. Założyciel Gildii Inwestorów Warszawie, autor filmików o tematyce finansowej na YouTube Państwo Piesto.

Jakub Sobczak

Przesiębiorca
Założył i prowadzi największą w Polsce platformę finansowania społecznościowego - https://PolakPotrafi.pl, dzięki której udało się dotychczas pozytywnie zrealizować prawie 1500 projektów, na które wpłacono ponad 18 mln złotych. Jest także współzałożycielem Fundacji Polak Pomaga oraz Systemu Płatności https://monetivo.com. Wyznaje zasadę „Twoje myśli kreują Twoją rzeczywistość”.