Maciej Dutko

Przedsiębiorca, inwestor,
Autor kilkunastu książek (m.in. „Targuj się! Zen negocjacji”, „Biblia e-biznesu”, „Efekt tygrysa”). Felietonista, wykładowca akademicki, autor bloga AkademiaInternetu.pl. Właściciel firmy audytorskiej Audite.pl oraz firmy edytorskiej w Polsce Korekto.pl.

Paweł Doniec

Przedsiębiorca
Radca prawny.

Michał Spławski

Przedsiębiorca, Domeny.tv
Prowadzi kilka biznesów internetowych. Serwis rejestracji domen internetowych www.Domeny.tv obsługuje aktywnie ponad 10 000 klientów. MSERWIS.pl to supermarket usług niezbędnych dla każdego właściciela stron internetowych - serwery, certyfikaty SSL, serwis i doradztwo.

Zbigniew Dzideczek

Przedsiębiorca.
Praktyk gospodarczy specjalizujący się w restrukturyzacjach przedsiębiorstw i negocjacjach. Międzynarodowe doświadczenie zdobył w pracy w przedstawicielstwach handlowych Huty Stalowa Wola i PHZ Bumar w Północnej Afryce. Z powodzeniem prowadził i finalizował wielomilionowe negocjacje handlowe na rynkach Chin, Pakistanu, Maroka, RPA i Brazylii.

Paweł Bochnowski

Przedsiębiorca
Ekspert w zakresie wdrażania zmian i zarządzania projektami nie tylko w dużych korporacjach, ale również w startupach. Świadczy szereg usług z zakresu zarządzania dla różnych klientów (korporacje, MiSie, start-upy, NGOsy).

Johnny B Spence

UK
Specialist in sales methods. His biggest sale was the money transfer system the Pakistan Post Office use across the Middle East. He is a recognised authority on software sales especially in the UK and the USA.

Adrian Gamoń

Przedsiębiorca,
Strateg i konsultant ds. brandingu i social media / mówca i trener / filmowiec WIERZĘ W MOC SŁÓW I ZNACZENIE NARRACJI, dlatego pomagam firmom, instytucjom i osobom budować wartościowe relacje i doświadczenia ze swoim otoczeniem biznesowym i społecznym. Właściciel agencji Social Frame, która projektuje strategie komunikacji, tworzy kampanie marketingowe i wysokiej jakości treści. Współpracowałem z takimi markami jak Skanska Polska, RMF MAXXX, Empik, BOŚ Bank, Bytom, Śnieżka, sieć hoteli ibis, Jerónimo Martins, Region Małopolska i Miasto Kraków.

Tomasz Burcon

Przedsiębiorca, Inwestor
Przedsiębiorca, twórca marki Possession, firmy zarządzającej kilkudziesięcioma apartamentami i pokojami na wynajem krótko i długoterminowy w Trójmieście. Lider Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik".

Łukasz Marczewski

Przedsiębiorca
Twórca Frool oraz LeadPRO, internetowych narzędzi, które swoim zasięgiem objęły już ponad 14 000 000 ludzi. Ekspert pozyskiwania klientów, pasjonat Big Data, psychologii sprzedaży i analityki. Uczy pozyskiwania klientów na różne sposoby. http://lukaszmarczewski.pl

Radosław Gruszka

Przedsiębiorca
Automatyk, specjalizuje się w marketingu online (optymalizacja stron i sklepów) i pozyskiwaniu danych marketingowych: www.pozyskiwaniedanych.pl

Michał Bogdanowicz

Przedsiębiorca
Sklepy Internetowe, sprzedaż on-line, spółki LTD.

Sławomir Gdak

Przedsiębiorca
Przedsiębiorca, bloger. Prowadzę własną firmę GDAQ.PL od 2006 roku. Od 2009 roku prowadzę bloga na temat pozycjonowania stron www, który jest podstawą funkcjonowania firmy.