Paweł Lenar

Przesiębiorca
Trenerem oraz autorem kilku książek biznesowych. Jego specjalność, to tematyka związana ze sztuką prezentacji. Fascynują go efektywne metody komunikowania, przy pomocy prezentacji multimedialnych, obrazu oraz historii.

Michał Spławski

Przedsiębiorca, Domeny.tv
Prowadzi kilka biznesów internetowych. Serwis rejestracji domen internetowych www.Domeny.tv obsługuje aktywnie ponad 10 000 klientów. MSERWIS.pl to supermarket usług niezbędnych dla każdego właściciela stron internetowych - serwery, certyfikaty SSL, serwis i doradztwo.

Bartosz Langa

Przedsiębiorca
Mówią na mnie Szaman Marketingu i wraz z swoją watahą w balanGO.pl #marketingirobię. Swoją wiedzę sprawdziłem na własnej skórze w Project Steel i Axidro.pl. Jeśli chcesz coś osiągnąć to rób to.Trzeba tyko chcieć!

Maciej Dutko

Przedsiębiorca, inwestor,
Autor kilkunastu książek (m.in. „Targuj się! Zen negocjacji”, „Biblia e-biznesu”, „Efekt tygrysa”). Felietonista, wykładowca akademicki, autor bloga AkademiaInternetu.pl. Właściciel firmy audytorskiej Audite.pl oraz firmy edytorskiej w Polsce Korekto.pl.

Monika Mądel

Przedsiębiorca
Mistrzyni słowa spisanego... w procedurę. Swój pierwszy biznes (lokalną sieć delikatesów ekologicznych) sprzedałam z zyskiem m.in. dzięki księdze procedur liczącej ponad 200 instrukcji! Miłośniczka analizowania i organizowania, tworzenia procedur i optymalizacji procesów w firmach.

Marcin Pieleszek

Inżynier systemowy, trener, przedsiębiorca
Doradza w zakresie infrastruktury, narzędzi i bezpieczeństwa IT w firmach. www.pieleszek.pl

Yaroslava Kuplevska

Przesiębiorca
Przedsiębiorcа ze Lwowa. Od 2015 stworzyłam i zażądzam oddziałem sprzedarzy Biofabryka Kuplevskych -http://biofab-kup.com Współwłaściciel firmy Okularnya - Sieć Salonów Optycznych we Lwowie i regionie.

Zuzanna Łabno

Przesiębiorca
Skuteczne zarządzanie. Współwłaścicielka BQM - Business Quality Management. Rozwiązuje problemy przedsiębiorców, pokazuje nowe możliwości a także wspiera ich w osiąganiu założonych celów.

Zbigniew Dzideczek

Przedsiębiorca.
Praktyk gospodarczy specjalizujący się w restrukturyzacjach przedsiębiorstw i negocjacjach. Międzynarodowe doświadczenie zdobył w pracy w przedstawicielstwach handlowych Huty Stalowa Wola i PHZ Bumar w Północnej Afryce. Z powodzeniem prowadził i finalizował wielomilionowe negocjacje handlowe na rynkach Chin, Pakistanu, Maroka, RPA i Brazylii.

Michał Kosel

Przedsiębiorca
Przedsiębiorca, praktyk, który przeszedł przez te wszystkie etapy, od zachłyśnięcia się pierwszymi latami życia studenckiego, aż do zarządzania firmą marketingową, dwoma placówkami sportowymi i agencją artystyczno-eventową.

Krzysztof Pronobis

Przedsiębiorca
Wolnościowiec z natury, życiowy niepoprawny optymista. Prowadzi wraz z żoną Internetowy Sklep Spożywczy - www.e-szop24.pl. Z zamiłowania piwowar domowy.

Krystian Pluciak

Przedsiębiorca
Strateg rozwoju biznesu, zajmuje się budowaniem nowoczesnych modeli biznesowych i tworzenia strategii marketingowych. Fan relacji i networkingu, marketingu, psychologi, zarządzania.

Łukasz Marczewski

Przedsiębiorca
Twórca Frool oraz LeadPRO, internetowych narzędzi, które swoim zasięgiem objęły już ponad 14 000 000 ludzi. Ekspert pozyskiwania klientów, pasjonat Big Data, psychologii sprzedaży i analityki. Uczy pozyskiwania klientów na różne sposoby. http://lukaszmarczewski.pl

Radosław Gruszka

Przedsiębiorca, pracownik
Automatyk, specjalizuje się w marketingu online (optymalizacja stron i sklepów) i pozyskiwaniu danych marketingowych: www.pozyskiwaniedanych.pl

Tomasz Maciejewski

Przedsiębiorca, freelancer
Digital nomad finansujący podróże dzięki zdolnościom marketingowym. Realizuje dwa projekty marketingowe “Discover&Deliver” i “We market blockchain.”

Magdalena Gałuszka

Przedsiębiorca
Właściciel i dyrektor Anglojęzycznej Szkoły Podstawowej Oxford Primary, Przedszkola Oxford Pre-School oraz szkoły językowej Oxford Centre w Bielsku-Białej, założycielka sieci Uniwersytetów Dziecięcych Unikids, językoznawca.

Damian Kupczyk

Przedsiębiorca
Terapeuta spec. wspomagania rozwoju dziecka. Pedagog spec. resocjalizacji i terapii edukacji. Specjalista ds. Marketingu, CSR i Reklamy, Grafik. Nauczyciel Informatyki i Sztuki