Maciej Dutko

Przedsiębiorca, inwestor,
Autor kilkunastu książek (m.in. „Targuj się! Zen negocjacji”, „Biblia e-biznesu”, „Efekt tygrysa”). Felietonista, wykładowca akademicki, autor bloga AkademiaInternetu.pl. Właściciel firmy audytorskiej Audite.pl oraz firmy edytorskiej w Polsce Korekto.pl.

Paweł Doniec

Przedsiębiorca
Radca prawny.

Michał Spławski

Przedsiębiorca, Domeny.tv
Prowadzi kilka biznesów internetowych. Serwis rejestracji domen internetowych www.Domeny.tv obsługuje aktywnie ponad 10 000 klientów. MSERWIS.pl to supermarket usług niezbędnych dla każdego właściciela stron internetowych - serwery, certyfikaty SSL, serwis i doradztwo.

Zbigniew Dzideczek

Przedsiębiorca.
Praktyk gospodarczy specjalizujący się w restrukturyzacjach przedsiębiorstw i negocjacjach. Międzynarodowe doświadczenie zdobył w pracy w przedstawicielstwach handlowych Huty Stalowa Wola i PHZ Bumar w Północnej Afryce. Z powodzeniem prowadził i finalizował wielomilionowe negocjacje handlowe na rynkach Chin, Pakistanu, Maroka, RPA i Brazylii.

Dariusz Urbaś

Przedsiębiorca
Mentor w Early Warning, gdzie wspiera przedsiębiorców w procesie zmiany. Kiedy biznes świetnie się kręcił padł ofiarą oszustwa i wyłudzenia, finalnie stracił firmę oraz musiał sobie radzić z długami. Dziś swoimi doświadczeniami dzieli się z innymi przedsiębiorcami. Aktualnie prowadzi firmę sprzedająca elementy betonowe - budmater.pl

Johnny B Spence

UK
Specialist in sales methods. His biggest sale was the money transfer system the Pakistan Post Office use across the Middle East. He is a recognised authority on software sales especially in the UK and the USA.

Adrian Gamoń

Przedsiębiorca,
Strateg i konsultant ds. brandingu i social media / mówca i trener / filmowiec WIERZĘ W MOC SŁÓW I ZNACZENIE NARRACJI, dlatego pomagam firmom, instytucjom i osobom budować wartościowe relacje i doświadczenia ze swoim otoczeniem biznesowym i społecznym. Właściciel agencji Social Frame, która projektuje strategie komunikacji, tworzy kampanie marketingowe i wysokiej jakości treści. Współpracowałem z takimi markami jak Skanska Polska, RMF MAXXX, Empik, BOŚ Bank, Bytom, Śnieżka, sieć hoteli ibis, Jerónimo Martins, Region Małopolska i Miasto Kraków.

Małgorzata Wierzbicka

Specjalizuję się w optymalizacji pracy w małych i średnich firmach. Tworzę narzędzia, które ograniczają do minimum czas wdrażania nowego pracownika, porządkują i usprawniają pracę w zespołach, podpowiadają, co zrobić w sytuacjach kryzysowych.

Tomasz Burcon

Przedsiębiorca, Inwestor
Przedsiębiorca, twórca marki Possession, firmy zarządzającej kilkudziesięcioma apartamentami i pokojami na wynajem krótko i długoterminowy w Trójmieście. Lider Stowarzyszenia Właścicieli Nieruchomości na Wynajem "Mieszkanicznik".

Łukasz Marczewski

Przedsiębiorca
Twórca Frool oraz LeadPRO, internetowych narzędzi, które swoim zasięgiem objęły już ponad 14 000 000 ludzi. Ekspert pozyskiwania klientów, pasjonat Big Data, psychologii sprzedaży i analityki. Uczy pozyskiwania klientów na różne sposoby. http://lukaszmarczewski.pl

Beata Suchodolska

Przedsiębiorca
Przedsiębiorca, Inwestuje w nieruchomości , Trener CASHFLOW ucząca Inteligencji Finansowej.

Grzegorz Myszor

Przedsiębiorca
Muzyka - i pasja i zawód. Uczę grać na gitarze, ale w bardziej "nowoczesnym" wydaniu dzięki JakZagrac.pl, które powstało jeszcze gdy byłem w liceum i zamiast uczyć się do matury rozkręcałem swój biznes 😉

Nikodem Zając

Przedsiębiorca
Przedsiębiorca działajacy w niszach. Stworzył marki: Dezynfeusz, Mobilny Tapicer.

Radosław Gruszka

Przedsiębiorca
Automatyk, specjalizuje się w marketingu online (optymalizacja stron i sklepów) i pozyskiwaniu danych marketingowych: www.pozyskiwaniedanych.pl

Michał Bogdanowicz

Przedsiębiorca
Sklepy Internetowe, sprzedaż on-line, spółki LTD.