Bob Spence

Przedsiębiorca, Asbiro CIC UK
Specjalista w dziedzinie rozwijania relacji biznesowych i networkingu. Autor "The Executive Programme in Professional and Business Networking".

Łukasz Marczewski

Przedsiębiorca, Frool
Łukasz Marczewski to twórca Frool oraz LeadPRO, internetowych narzędzi, które swoim zasięgiem objęły już ponad 14 000 000 ludzi. Ekspert pozyskiwania klientów, pasjonat Big Data, psychologii sprzedaży i analityki. Na co dzień uczy pozyskiwania klientów na różne sposoby.

Gabriel Brudniak

Przedsiębiorca, SOVA Accounting
Pasjonat automatyzowania, procedur i turkusowego stylu zarządzania. Założyciel brytyjskiego biura rachunkowego SOVA Accounting.

Dariusz Urbaś

Przedsiębiorca, ZETZ sp. z o.o.
Aktualnie prezes spółki ZETZ sp. z o.o., będącej właścicielem marki KONTRAKTORS. Zaczynał swoją działalność w branży ubezpieczeń, następnie wszedł w budowlankę i otworzył hurtownię. Kiedy biznes świetnie się kręcił padł ofiarą oszustwa i wyłudzenia. Dziś dzieli się swoim doświadczeniem.

Jan Kubań

Przedsiębiorca, QBS
Przedsiębiorca, właściciel firmy produkującej oprogramowanie komputerowe QBS. Tak świetnie współpracuje z ludźmi, że pomimo iż prowadzi własną firmę, to jeszcze znalazł czas na stworzenie Fizyki Życia - ogólnej teorii, wielce pomocnej w zrozumieniu świata i w zarządzaniu firmą.

Stanisław Kałuski

Przedsiębiorca
Stworzył kilka firm, które z dużym powodzeniem radzą sobie w czasach, gdy wszyscy ze sobą konkurują. Jego maksyma to " najlepszą metodą na konkurencję jest nie konkurować ". Konsekwentnie buduje swój biznes zgodnie z zasadą błękitnego oceanu.

Michał Spławski

Przedsiębiorca, Domeny.tv
Prowadzi kilka biznesów internetowych. Serwis rejestracji domen internetowych www.Domeny.tv obsługuje aktywnie ponad 10 000 klientów. MSERWIS.pl to supermarket usług niezbędnych dla każdego właściciela stron internetowych - serwery, certyfikaty SSL, serwis i doradztwo.

Leszek Kozłowski

Przedsiębiorca
Entrepreneur, marketing and automate geek, IT specialist, with 15 years of experience in creating Internet applications and marketing solutions. From 2 years I help companies build their "social-sales-PR" position and INCREASE sales and acquire talents, investors through Linkedin.

Daniel Piesto

Nieruchomości
Przedsiębiorca. Prezes Zarządu Lexa sp. z o.o. Prawnik z wieloletnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Prowadzi spółkę inwestującą w nieruchomości. Potrafi uregulować stan prawny prawie każdej nieruchomości, świetny analityk. Założyciel Gildii Inwestorów Warszawie, autor filmików o tematyce finansowej na YouTube Państwo Piesto.

Jakub Sobczak

Przesiębiorca
Założył i prowadzi największą w Polsce platformę finansowania społecznościowego - https://PolakPotrafi.pl, dzięki której udało się dotychczas pozytywnie zrealizować prawie 1500 projektów, na które wpłacono ponad 18 mln złotych. Jest także współzałożycielem Fundacji Polak Pomaga oraz Systemu Płatności https://monetivo.com. Wyznaje zasadę „Twoje myśli kreują Twoją rzeczywistość”.

Andrzej Burzyński

Przedsiębiorca, Pastor
Prowadzi własną firmę szkoleniowa, autor książek Życie pełne pasji, Przebacz i uwolnij siebie, inwestuje w nieruchomości.