Jakub Betka

Przedsiębiorca
Zajmuje się obsługą prawną branży IT, e-commerce, medycznej i sportowej.

Dawid Pijanka

Przedsiębiorca
W 2017 stworzył markę Wynalazca TV, która jest połączeniem kancelarii patentowej i biura projektowego. Oprócz szerzenia wiedzy własności intelektualnej, w ramach działalności Wynalazca TV świadczy usługi takie jak: tworzenie wynalazków wg wytycznych od klienta (np. podanie problematyki do rozwiązania), ochrona prawna (np. patenty, znaki towarowe), wyceny własności intelektualnej, prototypowanie.

Agnieszka Gniotek

Przedsiębiorca
Właścicielka współczesnej galerii sztuki Xanadu, zajmuje się inwestowaniem w obrazy i młodego malarstwa. Należy pamiętać że inwestycja w sztukę jest długoterminowa. W sztukę raczej należy inwestować nie więcej niż 10-15% portfela inwestycyjnego. Galeria zajmuję się także wynajmowaniem powierzchni pod wystawę oraz wynajmowaniem i sprzedażą swoich produktów dla przestrzeni biznesowych co pomaga znacząco podnieść prestiż prowadzonego biznesu.

Zbigniew Dzideczek

Przedsiębiorca.
Praktyk gospodarczy specjalizujący się w restrukturyzacjach przedsiębiorstw i negocjacjach. Międzynarodowe doświadczenie zdobył w pracy w przedstawicielstwach handlowych Huty Stalowa Wola i PHZ Bumar w Północnej Afryce. Z powodzeniem prowadził i finalizował wielomilionowe negocjacje handlowe na rynkach Chin, Pakistanu, Maroka, RPA i Brazylii.

Maciej Bis

Przedsiębiorca
Inwestor na rynku nieruchomości, przedsiębiorca, twórca podcastu Eksperci Nieruchomości. Jego autorskie analizy rynkowe pozwalają w bardzo szybki sposób badać opłacalność zakupu danej nieruchomości pod kątem flipa.

Filip Piechowiak

Przedsiębiorca
Przedsiębiorca i strateg, który jak ryba w wodzie czuje się w sytuacjach kryzysowych i trudnych. Oto jak mówi o firmie skupującej nieruchomości, którą stworzył: “Na całym świecie jesteśmy obecnie świadkami prawdopodobnie największych w historii ludzkości przepływów kapitałowych. Bazując na wiedzy, którą zdobywaliśmy przez ostatnie 10 lat, chcemy w tej sytuacji przyciągnąć jak najwięcej kapitału do naszego projektu we współpracy z naszymi inwestorami.

Michał Szulc

Przedsiębiorca
Inwestor. Po kilku latach doświadczenia jako manager w korporacji porzuciłem ją aby zająć się wyłącznie nieruchomościami. Zajmuję się obrotem, remontami. Specjalizuję się w nieruchomościach budowanych.

Katarzyna Puszko

Księgowa
Najmłodsza księgowa w Polsce. Działa głównie na Podlasiu prowadząc biuro rachunkowe od 2012 r. Obsługuje klientów z całej Polski (obecnie prowadzi księgowość firm m.in z Małopolski, Podkarpacia, Dolnego Śląska i oczywiście Podlasia).

Karol Salawa

Przedsiębiorca
Stoiska Targowe to jego życie i pasja. Projektowanie i zabudowa stoisk targowych zaowocowała otworzeniem firmy Stoiska24.pl

Dariusz Popławski

Przedsiębiorca
Przedsiębiorca, dietetyk, pasjonat dobrego jedzenia i zdrowego stylu życia, właściciel Rukola Catering Dietetyczny.

Patryk Szczabel

Przedsiębiorca
Przedsiębiorca i inwestor - papiery wartościowe (akcje, obligacje, instrumenty pochodne), prawa majątkowe, wierzytelności, nieruchomości. Pasjonat rynków kapitałowych, ekonomii. Jego misją jest uświadamianie i przybliżanie tematu inflacyjnego kosztu kapitału. Propagator Austriackiej Szkoły Ekonomii.

Michał Bogdanowicz

Przedsiębiorca
Przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w branży e-commerce. Wraz z żoną prowadzi sklep internetowy w branży ogrodniczej. Zaczynali od mikro firmy handlującej nasionami. W ciągu kilku lat stworzyli jeden z najbardziej popularnych sklepów ogrodniczych online oraz poszerzyli asortyment o ponad 3000 produktów.

Bartłomiej Bucholc

Przedsiębiorca
Właściciel firmy EMBRO. Twórca "jedynych takich butów na świecie", które współtworzą z nim jego klienci; prywatnie marzyciel z zamiłowaniem do książek biznesowych i biograficznych.

Bartłomiej Piotrowski

Przedsiębiorca
Doradztwo/konsultacje strategiczne. Jednym z liderów Krakowskiego Klubu ASBIRO.

Sławomir Gdak

Przedsiębiorca
Prowadzi własną firmę od 2006 roku. Pomaga małym przedsiębiorcom w uzyskiwaniu lepszej widoczności ich strony w wyszukiwarkach, aby ich biznes był bardziej stabilny i dochodowy.

Iwona Jabrzyk

Przedsiębiorca
Podróżnik i networking międzynarodowy 🙂