Czym jest Biznes Camp?

Jeśli podchodzisz poważnie do biznesu, to pewnie wiele rzeczy planujesz z dużym wyprzedzeniem. W tym wszystkim nie możesz zapomnieć o odpoczynku. Wychodzimy jednak z założenia, że warto odpoczywać aktywnie!

Biznes Camp ASBiRO to wyjazd, który łączy BIZNES I ODPOCZYNEK.

Dzięki biznesowej atmosferze, którą tworzą nasi wykładowcy oraz #LudzieASBiRO nauczysz się, jak mądrze prowadzić biznes i pomnażać swój majątek jednocześnie korzystając z uroków natury.

Posłuchaj, co mają do powiedzenia uczestnicy poprzednich edycji

Dlaczego warto?

Rozwojowe wakacje

Jeśli masz dość kolejnych wyjazdów, podczas których nic nie robisz i masz poczucie zmarnowanego czasu, Biznes Camp pozwoli Ci połączyć przyjemne z pożytecznym.

Piękna okolica

Nie łatwo o praktyczne szkolenie biznesowe, które odbywa się w tak malowniczym miejscu jak Bieszczady!

Praktyczna wiedza

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia przedsiębiorców, którym udało się osiągnąć sukces. Każdego dnia około 6 godzin praktycznych wykładów, z których skorzysta każdy uczestnik bez względu na swój biznesowy staż

Networking

Poznaj innych przedsiębiorczych ludzi, którzy nie tylko mogą być dla Ciebie źródłem wiedzy i mądrości, ale może również będziecie mieli okazję wspólnie wymyślić płaszczyznę współpracy, która jeszcze bardziej pozwoli Wam rozwijać swoje biznesy.

Nowe pomysły i know-how

Po powrocie do swoich obowiązków możesz liczyć na to, że będziesz miał narzędzia poparte doświadczeniem innych, żeby przenieść swoją działalność na jeszcze wyższy poziom!

Motywacja

Nic bardziej nie motywuje niż historie sukcesu (i czasami porażek) ludzi, którzy są przecież tak bardzo podobni do nas! Skoro innym się udało, to dlaczego miałoby nie udać się mnie?

caret-down caret-up caret-left caret-right
Networking to jest podstawa. Nigdy nie wiemy, kiedy spotkana osoba, poznany świeży człowiek, kiedyś w życiu jego kontakty, jego możliwości, mogą nam się przydać. Zwykła prosta rozmowa teraz, może za dwa, trzy lata zostać przekuta w niesamowity projekt.
Adam Pioch Przedsiębiorca, wykładowca ASBIRO

Czego się dowiesz podczas szkoleń i warsztatów?

Zaproszeni przez nas wykładowcy często opowiadają o swoich początkach. Historia tego, jak to się stało, że dziś są osobami prowadzącymi odnoszące sukcesy firmy jest idealną okazją do tego, żeby porównać to ze swoimi działaniami i zobaczyć, co może być kolejnym przełomowym krokiem w naszej działalności. To właśnie prawdziwe historie budowania firm są niesamowicie inspirującym i motywującym do działania elementem wykładów.

Dodatkowo, osoby prowadzące wykłady są specjalistami w wielu dziedzinach związanych z prowadzeniem firmy i kolejnym etapem ich prezentacji są praktyczne wskazówki związane ze sprzedażą, marketingiem, reklamą, obsługą klienta, rekrutacją i wieloma innymi rzeczami, z którymi musisz, lub będziesz musiał się zmierzyć prowadząc własny biznes. Najważniejsze jest to, że na Biznes Campie otrzymasz wiedzę popartą życiowym doświadczeniem wykładowców, a nie książkową teorię.

Rozwój nieograniczony czasowo

Jeśli same szkolenie i warsztaty to dla Ciebie za mało, możesz dodatkowo do późnych godzin nocnych rozmawiać z wykładowcami i innymi uczestnikami. Często jest tak, że rozmowy poprzedzone wykładami kończą się po północy. Możesz być pewien tego, że jeśli masz jakieś pytania związane z budowaniem oraz rozwojem firmy to na Biznes Campie znajdziesz na nie odpowiedzi!

ZOBACZ PRZEDSIĘBIORCÓW, KTÓRZY PROWADZĄ WYKŁADY

Opinie uczestników Biznes Campu

Biznes Camp jest dla każdego. Osoby które już zjadły chleb prowadząc swoje firmy, jak i te które rozpoczynają swoją przygodę z biznesem wyjadą z obozu zadowolone. Sporo praktycznej wiedzy i dostęp 24h na dobę od środowiska osób przedsiębiorczych, które już osiągnęły sukces wyróżnia Biznes Camp na rynku szkoleniowo/urlopowym. Dodatkowo wykłady prowadzone w przyjemnej atmosferze, która sprawia, że każdy uczestnik czuję się komfortowo podczas nauki nowych kompetencji. Polecam z całego serca!

Bartłomiej Barczak

Uczestnik Biznes Campu

Dlaczego Biznes Camp? W moim przypadku przeżycia z Kursu Podstawowego i miesięcznego wolontariatu w Zambii nie wyczerpały mojego głodu doświadczania ludzi z ASBiRO. Wprawdzie byłem na BiznesCampie’14 zaledwie (lub aż) 3 dni, to wiem, że w przyszłym roku pojadę po więcej. Widzę po sobie: ASBiRO przedsiębiorczeje ludzi! 😀

Krzysztof S. Matejak

Uczestnik Biznes Campu

Biznes Camp ASBIRO był moim pierwszym spotkaniem z ASBIRO. Biznes Camp łączy networking i wiedzę w jednym miejscu. Tym, za co cenię to kilkudniowe szkolenia jest to, że atmosfera, która tam panuje jest atmosferą kreatywności, które przekłada się na nowe pomysły biznesowe i prywatne. Najbardziej wartościowe jest doświadczenie, które przekazali nam wykładowcy. Łatwiej się uczyć na błędach innych niż na swoich i to jest już najwyższa szkoła jazdy. Polecam jak najbardziej.

Martin Migacz

Uczestnik Biznes Campu

Wyjazd dał mi odpoczynek od codziennej bieżączki, rozwiązania na kilka problemów firmowych niecodzienna atmosfera sprawiła że od powrotu do domu uśmiech nie schodzi z ust 🙂 Dziękuję :*

Kamil Jackowski

Uczestnik Winter Camp 2017

Jeżeli ktoś chce posłuchać doświadczenia innych ludzi i na tej podstawie zbudować własną wiedzą to na pewno warto, bo to jest przede wszystkim doświadczenie. Ludzie mówią przede wszystkim o sobie, o swoich firmach, o swoich porażkach, o swoich sukcesach i myślę, że to jest największy plus ASBIRO.

Agnieszka Stasicka

Właścicielka szkoły językowej

Chodzi o to, żeby nie tkwić w czymś dlatego, że jako tako idzie i jako tako masz z czego żyć i coś tam zbudowałeś, tylko umiesz to zmienić na coś, co jest naprawdę Twoją pasją, co jest Twoim powołaniem, co jest czymś do czego Bóg Cię zesłał, żebyś to robił.

Marcin Matuszewski

Przedsiębiorca, inwestor w nieruchomości

Te kontakty, które wynosimy stąd, najczęściej owocują parę dni, tydzień, półtora tygodnia po samej imprezie. Wtedy zaczynają się sypać maile, wtedy dzwonią telefony.

Maciej Dutko

Przedsiębiorca, wykładowca ASBIRO

Kiedy odbędzie się Biznes Camp 2021?

Biznes Camp ASBIRO (XI edycja) odbędzie się w dniach 1 – 8 sierpnia 2021 roku.

Miejsce, gdzie odbędzie się Biznes Camp 2021

Kompleks Wypoczynkowy BYSTRE zajmuje 16 ha. Dla naszych uczestników przygotowujemy pokoje 1, 2, 3 – osobowe z łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Poza tym ośrodek oferuje bogatą bazę sportową oraz mnóstwo atrakcji, m.in. : basen, saunę, siłownię, dwa korty do tenisa ziemnego, salę do tenisa stołowego, salkę z drabinkami do ćwiczeń, bilard.  Dodatkowo na terenie ośrodka znajduję się zadaszona „Chata Dymna” gdzie odbywać się będą wspólne ogniska.

Kompleks Wypoczynkowy Bystre położony jest na terenie Ciśnieńsko -Wetlińskiego Parku Krajobrazowego, pomiędzy Baligrodem a Cisną. Blisko stąd do pięknego Zalewu Solińskiego tzw. „Bieszczadzkiego Morza” oraz do dzikich i rozległych Połonin.

Wyjątkowy tutejszy mikroklimat korzystnie wpływa na poprawę samopoczucia, zdrowia i wypoczynek.

Zobacz więcej informacji na stronie ośrodka - 

Wykłady z Biznes Campu

Podczas Biznes Campu codziennie odbywają się wykłady. Zamieszczamy nagrania z dwóch wykładów z poprzednich Biznes Camp-ów, abyś mógł sprawdzić, czego można się spodziewać.

Wykłady z Biznes Campu

Podczas Biznes Campu codziennie odbywają się wykłady. Zamieszczamy nagrania z dwóch wykładów z poprzednich Biznes Camp-ów, abyś mógł sprawdzić, czego można się spodziewać.

Zobacz jak wyglądały ostatnie wyjazdy

Co roku organizujemy trzy krajowe wyjazdy biznesowe. Sam zobacz, jak wyglądały poprzednie wydarzenia i co na ich temat mają do powiedzenia uczestnicy.

 

Zapraszamy na nasz kanał na Youtube. Opublikowaliśmy tam więcej filmów dotyczących ASBIRO. Znajdziesz tam relacje z naszych imprez, z budowy szkoły w Afryce, jak również kilka kolejnych wykładów, które opublikowaliśmy w całości.

Ile musisz zainwestować?

Decydując się na udział w Biznes Campie 2021 możesz liczyć na 7 dni praktycznej edukacji biznesowej, która będzie się dla Ciebie prawdopodobnie wiązała ze zwiększeniem rentowności prowadzonego biznesu lub właśnie teraz będziesz gotowy do tego, żeby otworzyć firmę. Ten czas spędzisz w rewelacyjnym ośrodku, gdzie masz zapewnione noclegi i wyżywienie. Otrzymasz narzędzia niezbędne do tego, żeby osiągnąć sukces. Dodatkowo będziesz mógł nawiązać bezcenne kontakty z wykładowcami oraz innymi uczestnikami a także staniesz się pełnoprawnym członkiem społeczności ASBIRO. Ponadto otrzymasz dostęp do kilkuset godzin archiwalnych wykładów z pozostałych Biznes Campów, konferencji Myśleć Jak Milionerzy oraz Kursu Podstawowego.

ZAPISZ SIĘ!

Cena: 2360 zł (klubowicz) / 2560 zł - do 25 lipca 2021

dni
0
-86
-7
godziny
0
-8
minuty
-1
-3
sekund
-3
-9

Zapisy na Biznes Camp 2021

Zapisy odbywają się przez serwis asbiro.pl (wymagane będzie założenie darmowego konta). Kliknij przycisk, aby przejść do zapisów.

W cenie:

 • 8 dni (7 nocy) w pokojach 1-2-3 osobowych z łazienkami
 •  wyżywienie 3 razy dziennie (śniadanie, obiad, kolacja),
 • 5 dni wykładowych, ok 15 wykładowców z różnych dziedzin od sprzedaży po marketing, rozwój firmy, zarządzanie firmą, inwestowanie oraz nieruchomości
 • Warsztaty MasterMind
 • dodatkowe atrakcje, piesza wycieczka po Bieszczadach, Cashflow, inne gry integracyjne
 • codzienne integracje przy ognisku
 • biznesowy networking
 • przedsiębiorczy ludzie, dobra atmosfera, wiedza, której nigdzie indziej nie zdobędziesz

Ceny zapisów:

Cena zależna od miesiąca zapisu

1760 zł (klubowicz) / 1960 zł- do końca roku 2020

1960 zł (klubowicz) / 2160 zł - od 01.01 do 30.04.2021

2160 zł (klubowicz) / 2360 zł - od 01.05 do 30.06.2021

2360 zł (klubowicz) / 2560 zł - od 01.07 do 25.07.2021

Dodatkowo masz duży pakiet nagrań, jako Absolwent BC:

 1. Nagrania z Biznes Campów z wszystkich poprzednich lat, łącznie 112 godzin nagrań, Bonus o wartości 450 zł
 2. Nagrania z konferencji Myśleć Jak Milionerzy ze wszystkich poprzednich lat, łącznie 280 h nagrań, Bonus o wartości 888 zł
 3. Nagrania z Kursu Podstawowego ze wszystkich poprzednich lat, łącznie ok. 490h nagrań, Bonus o wartości 2500 zł
 4. Aktywne konto w Klubie ASBIRO ważne przez rok, Bonus o wartości 300 zł
 5. Dostęp do wiedzy i ludzi z doświadczeniem, Bezcenne 🙂

Bonusy, które otrzymasz w ramach uczestnictwa w Biznes Campie w 2020 roku wynoszą: 4138 zł!

Konto w Klubie ASBIRO aktywujemy Ci na rok zaraz po zapisie i opłaceniu przedpłaty/zaliczki. W Klubie będziesz mógł obejrzeć wiele nagrań, które udostępniamy każdemu aktywnemu członkowi. Natomiast wszystkie nagrania z poprzednich Biznes Campów i Kursu Podstawowego otrzymasz dopiero po ukończeniu Biznes Campu, w ostatnim dniu naszego urzędowania na obozie.

Zniżka, jeżeli będziesz chciał studiować dalej

Jeżeli po Biznes Campie będziesz chciał kontynuować studiowanie na naszej uczelni, to dostaniesz sporą zniżkę. Niezależnie czy będziesz chciał zapisać się na Kurs Podstawowy, Kurs Rozszerzony czy też Kurs Zaawansowany, będziesz mógł liczyć na najlepsze warunki.

MOTYWACJA + Praktyczna WIEDZA

Udział w naszym szkoleniu dał coś jeszcze: naładowanie się motywacją do działania na cały, kolejny rok. Przez 5 dni usłyszeliśmy wiele praktycznej wiedzy opowiedzianej oficjalnie i nieoficjalnie w rozmowach przy ognisku. Historie (doświadczenia innych ludzi) dały nam pozytywnego kopa do działania. Praktyczna wiedza, wyciągnięta z tych historii oraz warsztatów, które odbyły się na Biznes Campie mamy nadzieję, że niesamowicie popchnęły Cię do przodu w Twojej drodze do sukcesu.

Skontaktuj się z opiekunem wyjazdu:

Iwona Jabrzyk
i.jabrzyk@asbiro.pl
tel. 504 151 691

lub zobacz najczęściej zadawane pytania: